Bježi! Via!

Izbornik

Nova pobjeda KK Stoja

Juniorima Stoje, utakmica protiv ekipe riječkog Jadrana, bila je od velike važnosti za nastavak daljnjeg natjecanja. Važnost susreta nije uopće impresionirala igrače Stoje koji nakon pet minuta susreta imaju velikih deset poena vodstva 16 : 6. U jednome trenutku Stoja ima dvanaest poena viška 33 : 21, ali Jadran do kraja poluvremena uspijeva smanjiti vodstvo Stoje na samo tri poena 43 : 40. U nastavku utakmice sa dobrom igrom nastavljaju Ivan Dundović i Matija Maljić te Stoja u posljednjih deset minuta utakmice ulazi sa deset poena viška 64:54. Jadran pokušava u posljednjoj četvrtini agresivnom igrom preokrenuti rezultat, ali eventualni preokret ne dozvoljavaju Nino Dasko sa svojim tricama i Emanuel Mikac sigurnim pogocima sa distance. Stojina četvorka odličnih igrača kontrolira rezultat do kraja utakmice i odvode Stoju do nove pobjede rezultatom 87 : 75.

U slijedećem kolu Stoja igra u Pazinu protiv lokalnog rivala ekipe Purisa.