Bježi! Via!

Izbornik

Puljanke nisu uspjeli ući u finale Kupa Ružice Meglaj-Rimac

PULA ČRNJA TOURS : ŠIBENIK 57:68

Košarkašice Pule nisu ni kao domaćin prvenstva uspjele ući u finale Kupa Ružice Meglaj-Rimac, gdje bi im bio protivnik Medveščak, koji je u drugom poluvremenu slomio otpor Raguse. Puljankama nije pomoglo što su imale i protivnika pod mjerom, ekipu Šibenika koja je u prvenstvu daleko iza njih, ali nervoza i imperativ pobjede su očito sputali ruke i noge domaćih košarkašica.

Do 34. minute sve je bilo u egalu, ali nakon 51-52, Šibenčanke rade seriju 11:1 i mirno privode utakmicu kraju.

Za domaćina Pulu Črnja Tours jedino je Katarina Trehub prebacila dvoznamenkasti rezultat s 20 poena i 14 skokova, ali i 6 izgubljenih lopti. Tayra Melendez je sa 17 poena, 10 skokova, 7 asistencija i tri osvojene lopte bila najefikasnija igračica Šibenika.

Ivan Đukić, trener Pule Črnja Tours nije mogao biti zadovoljan: "Zaslužena pobjeda Šibenika. Mi nismo od početka bili s glavama u utakmici kako treba i neka su naša rješenja ispala čista katastrofa. Podbacile su nam i neke igračice koje su nositeljice igre, mi ne možemo nikoga pobijediti kada zabijemo 57 koševa. U prvom poluvremenu smo se opteretili s puno faulova i imali smo previše izgubljenih lopti."