Bježi! Via! - kampanja protiv bolesti ovisnosti

Vodnjan ugostio 7. kolo 14. sezone Istarske zimske lige u trčanju

11.02.2019.

UZ VELIKE TRKAČE NATJECALA SE I DJECA

Vodnjan je ugostio 7. kolo Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna. Na stazi dužine 6770m trčalo je 320 trkača na svim utrkama. Uz velike trkače trčala su i djeca koja su se okušala u 3 kategorije: na 200m natjecali su se predškolarci, na 500 m od 1. do 4. razreda, na 1000 m od 5. do 8. razreda.

Organizatori kola AK Vodnjan, uz mnogobrojne

Održano 5. kolo penjačkog natjecanja BLIK

06.02.2019.

SLIJEDEĆE KOLO 24. VELJAČE

U nedjelju, 3. veljače 2019. u dvorani za penjanje SPK Onsight u Društvenom centru Rojc u Puli održano je peto kolo penjačke lige BLIK - Bolder liga Istre i Kvarnera.

U ženskoj kategoriji prvo mjesto osvojila je Jasna Božić (SPK Rirockclimbing, Rijeka), drugo mjesto Jana Blašković (SPK Onsight, Pula), a treće mjesto zauzela je Sara Lanča (SPK Hiperaktiv, Pazin).

U

Alen Melon s preskočenih 213 cm osvojio prvo mjesto

04.02.2019.

ODRŽANO SENIORSKO DVORANSKO PRVENSTVO

U Zagrebu je ove subote održano seniorsko dvoransko prvenstvo Hrvatske u atletici. Na Zagrebačkom Velesajmu jedini predstavnik AK Istra Alen Melon osvojio je prvo mjesto u skoku u vis s preskočenih 213 cm. Na prvom ovogodišnjem nastupu Alen je još jednom pokazao i dokazao da je već dugi niz godina najbolji u Hrvatskoj u disciplini skok u vis. Istog dana u