Bježi! Via! - kampanja protiv bolesti ovisnosti

Natječaj za najbolju fotografiju u borbi protiv ovisnosti

11.10.2015.

U okviru promotivne akcije "Bježi!Via!" - kampanje protiv bolesti ovisnosti, Kabinet župana Istarske županije objavljuje Natječaj za izbor najbolje fotografije u borbi protiv ovisnosti pod nazivom: "Akciju zabilježi i od droge bježi!"

Ovogodišnja akcija Bježi!Via! donosi priliku svim mladima koji se bave fotografiranjem da pošalju svoju fotografiju s temom «sport i sportske aktivnosti» na

Nova pobjeda KK Stoja

11.10.2015.

Juniorima Stoje, utakmica protiv ekipe riječkog Jadrana, bila je od velike važnosti za nastavak daljnjeg natjecanja. Važnost susreta nije uopće impresionirala igrače Stoje koji nakon pet minuta susreta imaju velikih deset poena vodstva 16 : 6. U jednome trenutku Stoja ima dvanaest poena viška 33 : 21, ali Jadran do kraja poluvremena uspijeva smanjiti vodstvo Stoje na samo tri poena 43 : 40. U

KK Stoja vjeruje u pobjedu

11.10.2015.

U dvorani na Stoji, u nedjelju, 21. ožujka 2010. u 18 sati igra se važna košarkaška utakmica međužupanijske lige juniora između KK Stoje i KK Jadrana iz Rijeke. Pobjedom bi Stoja uzvratila za poraz u Rijeci u prvom dijelu  prvenstva, i time zadržala izglede za osvajanje prvog mjesta koje vodi na državno prvenstvo. Uz podršku pune dvorane, žuti sa Stoje vjeruju u pobjedu i nastavljanje niza

Baci drogu u koš!

11.10.2015.

U sklopu kampanje protiv bolesti ovisnosti BJEŽI!VIA! u subotu će se na pulskoj Tržnici održati već tradicionalni košarkaški turnir BACI DROGU U KOŠ!

Početak  turnira je u 10 sati, a prijave se primaju neposredno prije samog početka turnira.
Prijaviti se možete u dvije kategorije: profesionalci i amateri.
Sudjelovati mogu učenici srednjih škola, a svaka ekipa dobiva nagradu.